KONST / Litografier / Litografi 12713064
nr 1271 3064
Litografi
Stockholm story. Signerad, numrerad 36/100. Bladets mått: 35x30 cm
måndag 26 augusti 2019
kl 20:19:34
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm